Aktualności KCDK

Wykonaj echo serca!

Jak często myślisz o kondycji swojego serca? Jak często kontrolujesz jego pracę? Być możesz bagatelizujesz dolegliwości i oznaki, które mogą wskazywać na poważne kłopoty zdrowotne.

chirurgia-naczyniowa

Potrzebujesz zrobić przerwę w trakcie spaceru ze względu na ból w nogach, drętwienie łydek? To typowe objawy dla choroby niedokrwiennej kończyn, spowodowanej miażdżycą. W takiej sytuacji konieczne jest leczenie pod nadzorem specjalisty chorób naczyń - chirurga naczyniowego.

Zespół chirurgów naczyniowych KCDK - lek. med. Łukasz Nowarski oraz lek. med. Roman Kuśnierczyk

profesor Dariusz Dudek

Profesor Dariusz Dudek został członkiem Rady Ekspertów I edycji Kongres Pacjentów Kardiologicznych KPK.

Kongres Pacjentów Kardiologicznych to pierwsza wyjątkowa idea stworzona przez pacjentów i dla pacjentów z udziałem najważniejszych polskich organizacji pacjenckich i senioralnych. Celem wydarzenia jest podniesienie świadomości społecznej dotyczącej skutecznej prewencji i leczenia schorzeń sercowo-naczyniowych u osób, które przejawiają ryzyko zachorowania w przyszłości lub już dziś są pacjentami, również z racji podeszłego wieku.

 

USG piersi

Od teraz zapewniamy opiekę medyczną naszych lekarzy specjalistów dla posiadaczy kart ubezpieczenia Signal Iduna. Oferujemy dostęp do konsultacji specjalistycznych u dermatologa, chirurga naczyniowego, chirurga ogólnego, psychologa, pulmonologa, kardiologa, kardiochirurga, ortopedy, urologa, neurologa, laryngologa, lekarza internisty.

USG piersi

Od lat październik nazywany jest „Miesiącem Świadomości Raka Piersi”. To doskonały moment, by przypomnieć o tym jak ważne jest samobadanie piersi oraz jak radzić sobie z ich bolesnością.

Zapraszamy na badania USG piersi do naszego Centrum. Badanie wykonują doświadczeni lekarze i specjaliści: dr Ewa Załęga-Trąbka oraz dr Beata Oleszkiewicz

Światowy Dzień Serca

Światowy Dzień Serca, obchodzony jest po raz 19-ty w ponad 120 krajach. Głównym założeniem wydarzenia jest szerokie upowszechnienie podstawowej wiedzy o schorzeniach serca i naczyń, zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej chorób serca oraz promocję zdrowego stylu życia, oraz o możliwościach leczenia i profilaktyki. Główne hasło Międzynarodowego Dnia Serca brzmi Share the Power - Podziel się Mocą.

Światowy Dzień Serca to inicjatywa Światowej Federacji Serca przy wsparciu oraz Światowej Organizacji Zdrowia, UNESCO i UNICEF-u.

Medicover

 

Zapraszamy pacjentki ciężarne posiadające skierowanie od lekarza Medicover na badania prenatalne I, II, III trymestru. Badania wykonywane są przez doświadczonego lekarza ginekologa, wyróżnionego certyfikatem FMF - dr Jacka Franczaka przy wykorzystaniu najwyższej technologii aparatu USG.

dr Rutkowska Ewa

Doktor Rutkowska Ewa, dermatolog - wenerolog, od teraz będzie konsultować pacjentów Krakowskiego Centrum Diagnostyczno-Leczniczego.

Doktor Rutkowska specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry - trądzik (pospolity, różowaty, łojotokowe zapalenie skóry), zmiany grzybiczne (skóra, paznokcie, stopy). Wspiera Pacjentów z problemami łupieżu, łuszczycy, AZS (atopowe zapalenie skóry), nadpotliwości.

Certyfikat Jakości dla KCDK

Miło nam poinformować, że nasze centrum - Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne - zostało nagrodzone certyfikatem jakości – Placówka Przyjazna Pacjentom. Wyróżnienia zostało przyznane przez portal znanylekarz.pl - światowego lidera w budowaniu relacji między lekarzami a pacjentami. Certyfikat nadawany jest na podstawie głosów pacjentów korzystających z serwisu Znanylekarz.pl, biorąc pod uwagę wysoki poziom świadczonych usług i opinię lekarzy świadczących opiekę w Centrum.

Dziękujemy za Państwa zaufanie!

dr Żurek-Wolnik Alicja

Doktor Żurek-Wolnik Alicja, specjalista dermatolog, dołączyła do zespołu lekarskiego Krakowskiego Centrum Diagnostyczno-Leczniczego. Doktor Żurek-Wolnik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu pacjentów z przewlekłymi chorobami skóry (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, wyprysk), chorobami pęcherzowymi, autoimmunologicznymi chorobami tkanki łącznej i z przewlekłymi, trudno gojącymi się owrzodzeniami.

Witamy w zespole KCDK.

Dr Anetta Chrzanowska

Doktor Anetta Chrzanowska uzyskała akredytację EULAR (European League Against Rheumatism - Europejska Liga Przeciw Reumatyzmowi) do prowadzenia kursów w zakresie badań USG stawów. Certyfikat jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym doświadczonym reumatologom, z wysokimi umiejętnościami posługiwania się technikami ultrasonograficznymi.

Serdecznie gratulujemy Pani Doktor Chrzanowskiej.

Doktor Barbara Sikora, doświadczony pulmonolog dołączyła do zespołu Krakowskiego Centrum Diagnostyczno Klinicznego. Pani Doktor na co dzień pełni rolę kierownika Przychodni Specjalistycznej Chorób Płuc przy Krakowskim Szpitalu Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie.

Kontakt

Kontakt

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków
+48 12 621 15 20
+48 696 18 47 97
rejestracja@kcdk.pl
Odwiedź nas na Facebooku

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?