W obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce, która nosi wszelkie znamiona sytuacji kryzysowej odczuwamy nasilenie różnych stanów emocjonalnych zwłaszcza lęku i przygnębienia.  Emocje te są odczuwane zarówno w naszym codziennym życiu zawodowym, rodzinnym i społecznym jak i w wewnętrznym przeżywaniu, powodując cierpienie. Dlatego też oferujemy możliwość konsultacji on-line z psychologiem klinicznym, psychoterapeutą i superwizorem prof. dr hab. Martą Makara-Studzińską.

Doktor Aldona Stachura, chirurg plastyczny, będzie konsultować w dodatkowym terminie - 4 kwietnia (sobota), w godzinach 10.00-14.00. Pacjentów zainteresowanych wizytą u doktor Stachury prosimy o kontakt z Rejestracją naszego Centrum pod numerami telefonów: 12 621 15 20 lub 696 18 47 97. 

Szanowni Pacjenci, na Waszą prośbę zamieszczamy na naszej stronie www informację o numerze konta przypisanego do telekonsultacji/teleporad. Opłaty za umówione telekonsultacje prosimy dokonywać na konto w banku BNP Paribas: 91 1600 1462 1882 4633 3000 0001.  W tytule przelewu prosimy wpisać Imię i Nazwisko Pacjenta a potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres email: rejestracja@kcdk.pl

W zawiązku z wprowadzonym stanem epidemiologicznym, Krakowskie Centrum Diagnostyczno-Kliniczne od dnia 16.03.2020 rozpoczęło realizację telekonsultacji (teleporady). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszą recepcją (tel : 12 621 15 20 lub 696 18 47 97), celem ustalenia szczegółów konsultacji. Podczas telekonsultacji lekarz udzieli porady, może wystawić e-receptę oraz zwolnienie lekarskie. W przypadkach nagłych poprosi o stawienie się w Placówce.

Szanowni Pacjenci, Informujemy, że w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), nasze centrum jest 𝒐𝒕𝒘𝒂𝒓𝒕𝒆 i wszystkie konsultacje 𝒐𝒅𝒃𝒚𝒘𝒂𝒋𝒂̨ 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒑𝒍𝒂𝒏𝒐𝒘𝒐. Jednakże, w trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i naszego personelu zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej czujności. 

 

 

Od teraz naszym Pacjentom dajemy możliwość wykonania badania USG u doktora Karola Smoły, radiologa, posiadającego wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w Centrum Onkologii w Kielcach. Doktor realizuje USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG jamy brzusznej, USG ślinianek oraz USG Doppler tętnic szyi. Aktualnie prowadzimy rejestrację na wizyty u dr Smoły na 14 marca (sobota).

W naszym Centrum wykonujemy zabiegi małoinwazyjną metodą elektrochirurgii.  Wykorzystuje ona przepływ prądu elektrycznego zmiennego w usuwaniu i niszczeniu zmian skórnych. W naszym Centrum zabiegi elektrochirurgii wykonuje dr Judyta Maciejowska-Podosek, dermatolog, dermatochirurg, dermatolog estetyczny..

Drodzy Pacjenci, już teraz informujemy o otwartych grafikach specjalistów KCDK w wybrane soboty marca, tj. 7, 14, 21.03. br. Do Waszej dyspozycji pozostają m.in. dr Katarzyna Kasprzyk (neurolog), prof. dr hab. med. Tomasz Mach (gastroenterolog), dr Judyta Maciejowska-Podosek (dermatolog), jak również dr Aldona Stachura (chirurg plastyk). Informacja i rezerwacja na wizyty do wybranego lekarza odbywa się pod numerem 12 621 15 20 oraz 696 18 47 97. Czekamy również na zapytania pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy. Zespół KCDK

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat Placówki Przyjaznej Pacjentom. Jest to dla nas najwyższa forma wyróżnienia gdyż jest przyznawana przez samych Pacjentów. Naszym celem w codziennej pracy KCDK jest zapewnienie dostępu do kompleksowej i najwyższej jakości opieki medycznej oraz kompetentnej kadry lekarskiej. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie jest także potwierdzeniem realizacji tego założenia.

Do naszego zespołu lekarskiego dołączył lek. Mariusz Kujawski, specjalista kardiologii, specjalista hipertensjologii, echokardiografista certyfikowany europejskim certyfikatem EACVI. Doktor Kujawski w naszym Centrum sprawuje holistyczną opiekę medyczną nad pacjentami ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Wykonuje m.in. badanie echo serca, badanie wysiłkowe EKG.

Doktor Aldona Stachura, specjalista chirurgii plastycznej, będzie konsultować oraz wykonywać zabiegi w naszym Centrum dodatkowo w poniższych terminach: 21 marca (sobota) oraz 27 kwietnia (poniedziałek).

Osoby zainteresowane konsultacją u Pani Doktor proszone są o kontakt z rejestracją naszego Centrum: 12 621 15 20 lub 696 18 47 97. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W lutym Centrum będzie czynne w trzy wybrane soboty - tj.: 1, 8 oraz 29 lutego. A już w najbliższą sobotę będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów:

  • Chirurga plastyka – dr med. Aldona Stachura
  • Dermatologa i wenerologa – dr Judyty Maciejowskiej-Podosek
  • Podologa – mgr Dominiki Zemły
  • Laryngologa osób dorosłych – dr Mateusza Dworaka

oraz

  • Nefrologa dzieci i dorosłych, hipertensjologa – prof. dr hab. med. Doroty Drożdż.

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, iż Doktor Dorota Drożdż z rąk Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, otrzymała tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Profesor Dorota Drożdż posiada specjalizację z nefrologii i hipertensjologii. Konsultuje zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Profesor Drożdż opiekuje się pacjentami Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, pełniąc funkcję Kierownika Oddziału Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego/Stacja Dializ.

Zanieczyszczenie powietrza (smog) i jego szkodliwy wpływ na zdrowie stanowi bardzo poważny problem. Na działanie niebezpiecznych związków narażone są głównie dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby starsze. Codziennie media informują nas o stanie zanieczyszczenia powietrza w regionie. Przy fatalnej jakości powietrza, co ma miejsce w ostatnich dniach, rekomendują pozostanie w domu. Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Z jakimi dolegliwościami winniśmy się zgłosić do pulmonologa - specjalisty chorób płuc?

Kontakt

Kontakt

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków
+48 12 621 15 20
+48 696 18 47 97
rejestracja@kcdk.pl
Odwiedź nas na Facebooku

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?