W KCDK istnieje możliwość zakupu vouchera podarunkowego na wybraną usługę medyczną, do zrealizowania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Jeśli więc szukacie inspiracji na prezent dla kogoś wyjątkowego, możecie skorzystać z takiej opcji. Każda okazja jest idealna, aby najbliższej osobie podarować... zdrowie. Już niedługo swoje święto będą obchodziły nasze Mamy, pamiętajmy o nich. 

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że dr n. med. Imohamed Alzayany wznowił przyjęcia pacjentów w naszym Centrum. Najbliższy termin konsultacji, to 27 maja. 

Dr Alzayany jest cenionym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu pacjentów m.in. z tętniakami, żylakami kończyn dolnych oraz obrzękami limfatycznymi. W KCDK przeprowadza konsultacje oraz wykonuje badania USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych. 

Test antygenowy pozwala na szybkie, jakościowe wykrycie antygenu SARS-CoV-2. Jest jednym z badań wykorzystywanych w diagnostyce koronawirusa. W naszej placówce oferujemy dostęp do testów antygenowych SARS-CoV-2 certyfikowanymi testami firmy ROCHE lub ABBOT.  Cena testu: 80 zł

Grypa to powszechna choroba zakaźna, która wywoływana jest przez wirusy grypy. Do zakażenia dochodzi drogą kropelkową lub przez kontakt ze skażoną powierzchnią. Wirus ten objawia się wysoką gorączką, złym samopoczuciem, kaszlem, katarem, bólem głowy i mięśni.

Już teraz można zarezerwować terminy wizyt u doktor Aldony Stachury, specjalisty chirurgii plastycznej. We wrześniu dr Stachura będzie przyjmować pacjentów 5 oraz 18 września. W kolejnych miesiącach będzie można skonsultować swój problem medyczny i zaplanować ewentualny zabieg plastyczny w poniższych terminach: 26 października, 16 listopada oraz 22 grudnia.

Lato to czas zdecydowanie większej ekspozycji skóry na działanie promieni słonecznych. Brak odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej może przynieść przykre konsekwencję. Pojawienie się nietypowych w wyglądzie zmian barwnikowych (zmieniający się kształt, kolor, wielkość) powinno zmotywować nas do wizyty u specjalisty dermatologii i wykonania dermatoskopii.

Czas wakacji chętnie wykorzystujemy na zabiegi chirurgiczne czy to zabieg korekcji odstających uszu/ucha czy korekty opadających powiek. Wolne dni, możliwość spokojnej regeneracji i powrotu do pełnej formy po zabiegu stanowią główne argumenty do przeprowadzenia w tym czasie zabiegu. O kwalifikację do m.in. ww. zabiegów można zapytać, skonsultować i zakwalifikować w trakcie wizyty konsultacyjnej u dr Aldony Stachury, specjalisty chirurgii plastycznej.

Biopsje aspiracyjne cienkoigłowe pod kontrolą usg w naszym ośrodku wykonuje zespół doświadczonych specjalistów, wyszkolonych w wiodących ośrodkach onkologicznych w Polsce - lek. Karol Smoła - radiolog (rezydent Centrum Onkologii Kielce) oraz lek. Barbara Budzynowska - patomorfolog (rezydent Instytut Onkologii w Gliwicach).

Już w najbliższą sobotę , tj. 20 czerwca, doktor Mateusz Dworak będzie udzielał konsultacji dla pacjentów laryngologicznych. Pacjentów poszukujących wsparcia w zakresie schorzeń nosa, zatok, gardła, krtani czy uszu prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerami telefonów: 12 621 15 20 lub 696 18 47 97.

Drodzy Pacjenci, informujemy, że 12 czerwca br., to jest w najbliższy piątek nasze centrum będzie nieczynne. Do pracy wracamy po długim weekendzie, czyli już 15 czerwca br. 
Odpoczywajcie.

Doskwierają Ci problemy w okolicy ucha? nosogardła? Potrzebujesz konsultacji laryngologicznej w gabinecie lekarskim? Doktor Mateusz Dworak od czerwca br. uruchamia grafiki i zaprasza na wizyty lekarskie do gabinetu w naszym Centrum. 

Chcesz bezpiecznie przekroczyć granice w okresie koronawirusa? Potrzebujesz wyjechać do Austrii czy Słowacji? Zrób badanie na SARS-CoV-2 metodą real time RT-PCR wraz z wystawianym do wyników badania zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym ujemny wynik testu na COVID-19 i bezpiecznie przekraczaj granice państwa.

Kontakt

Kontakt

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków
+48 12 621 15 20
+48 696 18 47 97
rejestracja@kcdk.pl
Odwiedź nas na Facebooku

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?