W KCDK istnieje możliwość zakupu vouchera podarunkowego na wybraną usługę medyczną, do zrealizowania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Jeśli więc szukacie inspiracji na prezent dla kogoś wyjątkowego, możecie skorzystać z takiej opcji. Każda okazja jest idealna, aby najbliższej osobie podarować... zdrowie. Już niedługo swoje święto będą obchodziły nasze Mamy, pamiętajmy o nich. 

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że dr n. med. Imohamed Alzayany wznowił przyjęcia pacjentów w naszym Centrum. Najbliższy termin konsultacji, to 27 maja. 

Dr Alzayany jest cenionym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu pacjentów m.in. z tętniakami, żylakami kończyn dolnych oraz obrzękami limfatycznymi. W KCDK przeprowadza konsultacje oraz wykonuje badania USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych. 

Test antygenowy pozwala na szybkie, jakościowe wykrycie antygenu SARS-CoV-2. Jest jednym z badań wykorzystywanych w diagnostyce koronawirusa. W naszej placówce oferujemy dostęp do testów antygenowych SARS-CoV-2 certyfikowanymi testami firmy ROCHE lub ABBOT.  Cena testu: 80 zł

Kontakt

Kontakt

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków
+48 12 621 15 20
+48 696 18 47 97
rejestracja@kcdk.pl
Odwiedź nas na Facebooku

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?